zaprojektuj ze mną
wnętrze
Krok po kroku

Poczuj się jak projektant wnętrz i
zapisz na bezpłatne wyzwanie

PODCZAS 5 DNIOWEGO WYZWANIA ZAPROJEKTUJEMY WSPÓLNIE JEDNO WNĘTRZE

ZACZYNAMY W ŚRODĘ 20.04.2022

Każdego dnia wyzwania rano na skrzynkę mailowa wyślę Ci specjalny woorkbook, z którym pracować będziemy każdego dnia.

Udostępnię Ci, krótki filmik omawiający wyzwanie na każdy dzień. 

Praca nad projektem nie zajmie Ci więcej niż godzinę dziennie.

Codziennie o 21.00 spotykamy się na live na grupie „Pomysł na dom”, gdzie będziemy omawiać nasze postępy i ewentualne problemy.

JESTEŚ GOTOWA?

PLAN WYZWANIA. 

Dzień 1

Analiza wnętrza, poznanie klienta

Pierwszy etap wyzwania to dokładne poznanie klienta, oraz analiza wnętrza, które będziemy projektować. Jego planu, zalet i wad. 

Dzień 2

Przygotowanie Moodboard'u

Drugi etap to przygotowanie moodbard’u wnętrza, które projektujemy. To jeden z najważniejszych etapów w procesie projektowania. To dzięki niemu “sprzedajemy” swój pomysł, koncepcję na wnętrze. W tym dniu nauczysz się jak  tworzyć piękne moodboardy.

Dzień 3

Układ funkcjonalny

Tego dnia nauczysz się pracować z układem funkcjonalnym. Bez żadnego programu, za pomocą prostych narzędzi, poznasz zasady tworzenia pięknych i funkcjonalnych wnętrz!

Dzień 4

Kosztorys, budżet i lista zakupowa

Dzisiaj nauczysz się pracować z budżetem klienta, tworzyć kosztorys i listę produktów do dokonania zakupów.

Dzień 5

Podsumowanie wyzwania i prezentacja projektów

Tego dnia omówimy i podsumujemy nasze projekty. Dowiesz się czy wszystko ze sobą współgra pod względem kolorystyki, stylu oraz czy wnętrze jest funkcjonalnie zaprojektowane. 

dołącz już dziś i zacznij PROJEKTOWAĆ

Przypomnij najważniejsze korzyści. Co zyska Twój klient, jeśli dołączy? Napisz o tym, jak zmieni się jego życie lub biznes.

WITAJ, JEŚLI MNIE NIE ZNASZ TO:

conchita

Nazywam się Kasia Bobocińska Czerwińska, pod koniec roku 2021 wydałam książkę  „Pomysł na dom”, w której pokazuję, jak samodzielnie projektować wnętrza krok po kroku.

Od 15 lat prowadzę bloga wnętrzarskiego Conchita Home, gdzie dzielę sie moją pasją do wnętrz, designu, architektury i trendów.  Kocham kolory oraz mój stary przedwojenny dom, który z pasją remontuję.

W wolnych chwilach chwytam młotek, wkrętarkę oraz inne narzędzia i robię #samodzielneremonty. Inspiruję innych do małych i dużych zmian w przestrzeni.

CONCHITA HOME