O mnie

by usrob

Cześć mam na imię Kasia – Conchita.

Mój dom oparty jest na tradycji.

Na co dzień szukam kontaktu z naturą w starym zabytkowym ogrodzie, harmonii, równowagi, balansu pomiędzy duchowością, a światem zewnętrznym. Zależy mi na budowania wartościowych relacji z bliskimi, samorozwoju, radości z drobnych przyjemności na co dzień.

Otaczam się przedmiotami z duszą i łączę je z pięknie zaprojektowanymi rzeczami.
Zawzięcie tropię #bohaterowcodziennosci!

Własnie kupiłam stary dom do remontu i zamierzam urządzić go w stylu klasycznym z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi a wszystko możecie przeczytać w cyklu Never Ending Story

Mówią na mnie Pomysłowy Dobromir" w spódnicy bo staram się znaleźć najsprytniejsze rozwiązanie problemu. Przerabiam, maluję, remontuję oraz projektuję wnętrza na miarę Twoich możliwości.

Zapraszam do mojego eklektycznego domu. Kocham poznawać style we wnętrzu, wyszukuje prawdziwe perełki designu (szczególnie interesuje mnie polskie wzornictwo), przeprowadzam wywiady z designerami, recenzuję książki oraz biorę udział w ciekawych wydarzeniach poszukując trendów i inspiracji.
Co miesiąc ostatni tydzień miesiąca rezerwuje na tydzień kolorów, gdzie przez 7 dni na blogu rządzi jedna barwa. Dzielę się z Wami moją wiedzą z zakresu projektowania wnętrz oraz pokazuję jak można zrobić coś samodzielnie: od drobnej dekoracji do małego remontu.

Bazując na moim wieloletnim doświadczeniu stworzyłam

STUDIO PROJEKTOWE CONCHITA HOME

Urządzam Wasze wnętrza i opisuje w cyklu poradnik mieszkaniowy. Jeśli potrzebujesz pomocy w urządzaniu Twoich wnętrza to koniecznie napisz:
conchitahome.blog@gmail.com

Przygotowuję raporty i wykłady dla firm opowiadając o najnowszych TRENDACH zaobserwowanych na targach meblarskich i designu, które odwiedzam w kraju i na świecie.

Jestem w jury najbardziej prestiżowych konkursów w branży meblarskiej - DIAMENT MEBLARSTWA 2016.

Mój blog trafił do pierwszej dziesiątki najlepszych blogów w kategorii Pasje i Twórczość w konkursie Blog roku 2015:

Jeśli chcecie wiedzieć wcześniej, nad czym pracuję zapraszam na mój profil na fb i instagramie, tweeterze