Letnia sypialnia cz.1 Pastele.

by Kasia Bobocińska
Dawno nie było wpisu o sypialniach. Temat ten odsunęłam na dalszy plan bo nie myślałam o zmianach w naszej sypialni. Ostatnio zadałam sobie jednak pytanie: jak chciałbym, aby wyglądała moja letnia sypialni? Odpowiedzi były dwie. Zupełnie skrajne. Dlatego posty o sypialniach w których chciałbym spać będą dwa. Pierwszy o pastelach, bo to właśnie przyszło mi do głowy w pierwszej kolejności. Popatrzcie na piękne sypialnie W PASTELACH.

źródło:

Pastelowe błękity, mięta, szarości, jasny turkus – odrobina chłodu w upalne letnie dni. Popatrzcie na te sypialnie.  Wyglądają bardzo zachęcająco.

źródło:

Jasny błękit, zieleń i kwiaty – wygląda ślicznie. Letnią porą można do sypialni wprowadzić nieco koloru. Tak jak zresztą do całego domu. Warto zrezygnować na chwilę z konserwatywnej bieli albo dobrać do niej kilka kolorowych dodatków w postaci pledu, narzuty czy kolorowych poduszek.

źródło:

Bardzo ciekawe wnętrze ze ścianką działową, która pełni rolę zagłówka i jednocześnie oddziela sypialnię od części biurowej.

źródło:

źródło:

Pastele w minimalistycznej, skandynawskiej sypialni. Wyglądają niepoważnie?

źródło:

źródło:

Zwróćcie uwagę, że w sklepach jak co roku promowane są zarówno w ubraniach jak i w dodatkach do wnętrz soczyste kolory. Takie, które swoją rację bytu mają tylko latem. Mówię o tych wszystkich żółciach, różach, pomarańczach, które od razu zaznaczać mają ” jestem na wakacjach”. Zresztą czy tego chcemy czy nie latem jest w mieście i w letnich kurortach swoista „abolicja” od konserwatyzmu. Latem można np. więcej odsłonić. Pamiętajmy jednakże lato nie zwalnia nas od dobrego gustu

W mieszkaniach natomiast staramy się poprzez kolorowe dodatki wprowadzić do wnętrza styl wakacyjnego kurortu. Letnią porą wszystkie nasze myśli krążą wokół wakacji: czekamy na nie, planujemy co zrobimy, gdy już nadejdą …dobrze zacząć już od rana, gdy otworzymy oczy. 

źródło:http://www.adoremagazine.com/read  Aug/Sep 2014

  1. Pościel „Aldo”, 200 X 220 cm, 249zł, WESTWING
  2. Pościel „Clifton”, 200 X 220 cm, 419zł, WESTWING
  3. Pościel „Alphonso”, 200 X 220 cm, 59zł, WESTWING
  1. Pościel „Gary”, 200 X 220 cm, 419zł, WESTWING
  2. Komplet pościeli podwójnej, 199zł, H&M
  3. Komplet pościeli podwójnej, 149zł, H&M

https://www.conchitahome.pl/2010/09/sypialnie.htmlsypialnie_thumb[1]

Related Posts