Letnia sypialnia cz.1 Pastele.

by Kasia Bobocińska
Dawno nie było wpisu o sypialniach. Temat ten odsunęłam na dalszy plan bo nie myślałam o zmianach w naszej sypialni. Ostatnio zadałam sobie jednak pytanie: jak chciałbym, aby wyglądała moja letnia sypialni? Odpowiedzi były dwie. Zupełnie skrajne. Dlatego posty o sypialniach w których chciałbym spać będą dwa. Pierwszy o pastelach, bo to właśnie przyszło mi do głowy w pierwszej kolejności. Popatrzcie na piękne sypialnie W PASTELACH.

źródło:

Pastelowe błękity, mięta, szarości, jasny turkus – odrobina chłodu w upalne letnie dni. Popatrzcie na te sypialnie.  Wyglądają bardzo zachęcająco.

źródło:

Jasny błękit, zieleń i kwiaty – wygląda ślicznie. Letnią porą można do sypialni wprowadzić nieco koloru. Tak jak zresztą do całego domu. Warto zrezygnować na chwilę z konserwatywnej bieli albo dobrać do niej kilka kolorowych dodatków w postaci pledu, narzuty czy kolorowych poduszek.

źródło:

Bardzo ciekawe wnętrze ze ścianką działową, która pełni rolę zagłówka i jednocześnie oddziela sypialnię od części biurowej.

źródło:

źródło:

Pastele w minimalistycznej, skandynawskiej sypialni. Wyglądają niepoważnie?

źródło:

źródło:

Zwróćcie uwagę, że w sklepach jak co roku promowane są zarówno w ubraniach jak i w dodatkach do wnętrz soczyste kolory. Takie, które swoją rację bytu mają tylko latem. Mówię o tych wszystkich żółciach, różach, pomarańczach, które od razu zaznaczać mają ” jestem na wakacjach”. Zresztą czy tego chcemy czy nie latem jest w mieście i w letnich kurortach swoista “abolicja” od konserwatyzmu. Latem można np. więcej odsłonić. Pamiętajmy jednakże lato nie zwalnia nas od dobrego gustu

W mieszkaniach natomiast staramy się poprzez kolorowe dodatki wprowadzić do wnętrza styl wakacyjnego kurortu. Letnią porą wszystkie nasze myśli krążą wokół wakacji: czekamy na nie, planujemy co zrobimy, gdy już nadejdą …dobrze zacząć już od rana, gdy otworzymy oczy. 

źródło:http://www.adoremagazine.com/read  Aug/Sep 2014

  1. Pościel „Aldo”, 200 X 220 cm, 249zł, WESTWING
  2. Pościel „Clifton”, 200 X 220 cm, 419zł, WESTWING
  3. Pościel „Alphonso”, 200 X 220 cm, 59zł, WESTWING
  1. Pościel „Gary”, 200 X 220 cm, 419zł, WESTWING
  2. Komplet pościeli podwójnej, 199zł, H&M
  3. Komplet pościeli podwójnej, 149zł, H&M

https://www.conchitahome.pl/2010/09/sypialnie.htmlsypialnie_thumb[1]

Related Posts

8 komentarzy

Natalia K 4 lipca 2015 - 13:02

Ale boskie te sypialnie:) w sam raz na upalne dni:)
buziaki wakacyjne

Reply
Dominika Pyssa 4 lipca 2015 - 13:46

Piękna inspiracja, ja nie lubię mocnych i kolorowych pościeli, a te pastelowe bardzo mi się podobają 😀

Reply
Marta Więcław 4 lipca 2015 - 14:40

Takie sypialnie to jak najbardziej 🙂 pastelowe kolory – mięta, błękit – <3 Pastele w minimalistycznej, skandynawskiej sypialni na pewno nie wyglądają niepoważnie, a sypialnia za ścianką działową jest cudna 🙂

Reply
Ali 4 lipca 2015 - 16:43

Podobają mi się szczególnie te odcienie niebieskiego, muszę jakąś pościel sobie sprawić w wakacyjnych kolorach ! pozdrawiam

Reply
Ola Em 4 lipca 2015 - 18:52

Jak dla mnie sypialnia cała w pastelach jest trochę za mdła. Ale pastelowe dodatki do sypialni bardzo mi się podobają. Szczególnie ta pościel z 11 zdjęcia, śliczna:)

Reply
Refreszing 5 lipca 2015 - 16:00

AH zdecydowanie ostatnia. Te tabo-stołki, żółta lampka, kontrastująca do ściany. Wszystko w punkt. Przepiękna 🙂
pozdrawiam,Paula

Reply
Beti House 5 lipca 2015 - 19:05

Z każdego pokoju coś bym sobie zabrała :))))

Reply
ma.kesz 6 lipca 2015 - 09:18

Pastele zawsze złapią mnie za serce. Widać w środku jestem pastelowa. Czego by mi w żłoby nie dano, ostatecznie zawsze wybiorę pastele

Reply

Leave a Comment