Zainteresowani, jak to może wyglądać? Nie będę Was trzymać w niepewności. Wygląda wspaniale. Jest biało i niezwykle. Zaprojektowane przez Paola Navone . Znacie ją z zakręconego soft loftu w Paryżu. źródło: Paola Navone miała zadanie niełatwe, właścicielka Andrea Falkner Campi poprosił ją o zaprojektowanie 500 metrowej stodoły. Spójrzcie tylko jak genialnie sobie poradziła. Połączenie drewna i sześciokątnych płytek wygląda fantastycznie.
Wokół stołu ustawiono krzesła. Każde zupełnie inne.
Trochę jak wnętrze letniego domu: biel, drewno i błękitny zegar. Zrobiło się jakoś tak wakacyjnie.
Śliczne olejowane, drewniane schody.
Umywalka jak foremka do tarty i nietypowo kran wychodzący z białej, ceglanej ściany. Do tego zupełnie nietypowy stolik pod umywalkę.
W całej przestrzeni mieszkalnej utrzymanej w tonacji biało czarnej pojawiają się nieliczne elementy kolorystyczne np. wazony w kolorze szmaragdowym, stojące w oknach kuchni.
Zarówno kanapa oprawiona w białe marszczone płótno, jak i płócienne żyrandole są ulubionymi elementami wnętrz w stylu Paoli Navone. W swoim paryskim apartamencie też takie zastosowała. Lampy zaprojektowane przez Mark Eden Schooley
Drewniany stół stworzony z długich drewnianych desek pomalowanych na ciemny brąz(kolejny element który możemy spotkać w mieszkaniu projektantki).
Artystka jaką jest Paola Navone nie boi się stosować kilku takich samych elementów we wnętrzu. W jej apartamencie można zobaczyć 5 stolików o takim samym kształcie, ale różnej fakturze. W tym korytarzu stawiła trzy takie same czarne industrialne lampy – Manana Floor Lamp stworzona przez Design House Stockholm.
Przepiękna jasna łazienka. Wolnostojąca wanna od Water Monopoly na tle białej cegły.
Szary, niezabudowany prysznic. Przepiękna posadzka, która z prysznica przechodzi do łazienki gdzie stoi wanna.
Wiszący kominek w części wypoczynkowej jest bardzo intrygującym elementem wnętrza. Świetnie sprawdza się w tak wysokich i dużych przestrzeniach. Mamy jasno zaznaczone centrum ogniska domowego.
Bardzo interesujący stolik kawowy. Najprawdopodobniej użyto do niego kół od kolejki lub innego pojazdu szynowego. Przynajmniej tak to wygląda. W salonie również pojawiają się nieliczne przedmioty w kolorze szmaragdowym. Kolorystyka wnętrz jest bardzo jednolita, właściwie ogranicza się do 6 kolorów: szmaragdu w dodatkach, czerni i bieli jako dwóch kolorów podstawowych, gdzieniegdzie przełamanych szarością, lub beżem, oraz ciemnym brązem głownie na podłodze.
źródło:
Wnętrze industrialne w 200 letniej stodole
1,6K
previous post