Kolekcje Folk Fusion to część większego projektu United Table of Europe. Zjednoczony europejski stół łączy charakterystyczne, narodowe wzory Grecji, Francji, Holandii, Norwegii, Anglii i oczywiście Polski! Dzięki temu na naszym stole możemy podziwiać estetyczny eklektyzm w europejskim wydaniu! Kolekcje stworzone nie tylko na kameralne spotkania, ale także, aby zdobić dyplomatyczne stoły, przy których zasiadają przedstawiciele wielu narodów i kultur. Wydawaniu posiłków towarzyszy zabawa w dowolne łączenie wzorów i kolorów zgodnie z trendem Mix and match.
Kolekcja Astra India od Ćmielów Design Studio to moje ostatnie odkrycie. Prorelana prezentowała się obłędnie w towarzystwie złota na ciemnozielonym stole.
Przepiękne prace niemieckiej projektantki o polsko brzmiącym nazwisku Elisy Strozyk: Drewniana tkanina o niezwykłych możliwościach formowania przepięknych wzorów. Projektantka w swojej pracy połączyła drewno i tkaninę.
Lampy zaprojektowane przez Polkę - Małgorzatę Mozolewską! Stworzone z metalicznej tkaniny odbijającej światło! Mogą być modelowane w fantazyjne wzory, mogą być lampami sufitowymi czy stanowić dekorację stojącą. Te niezwykłe kolory uzyskano poprzez galwanizację stali.
Stół Nature zaprojektowany przez grupę Tabanda dla Vox łączy w sobie piękno naturalnego drewna i metalu.