Katalog Homebook

Pozazdrościłam Oli z Apetycznego wnętrza relaksu z katalogiem Homebook i też taki zamówiłam. Dzisiaj do mnie dotarł więc zapowiada się ciekawa lektura.

SONY DSC

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem tradycjonalistką i kiedy mam okazję zamówić wersję papierową jakiejś publikacji, to zawsze to czynię. Podczas przeglądania tysięcy zdjęć w internecie wiele rzeczy mi umyka. Mając wersję papierową zawsze robię sobie notatki, zaznaczam kolorowymi karteczkami strony. Problemem jest miejsce, bo już naprawdę nie mam gdzie trzymać tej całej makulatury.

Wracając do Homebook Design to musze przyznać, że gdy wzięłam go do ręki byłam bardzo mile zaskoczona. Spodziewałam się kolejnego katalogu reklamującego produkty a jest to przepiękny album z projektami architektów współpracujących z homebook.pl. Pamiętacie mój cykl A to Polska właśnie prezentujący polskie wnętrza zaprojektowane przez polskich architektów? Teraz mam w rękach prawdziwą kopalnię inspiracji. Dotąd podglądałam projekty głownie Magdaleny Adamus z pracowni Loft, nie bardzo wiedząc, gdzie szukać prac utalentowanych polskich projektantów.

Niedługo na pewno zainspiruję się jakimś projektem i zapragnę go dla Was opisać. Tymczasem wracam do lektury... na dobry początek weekendu.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Conchita Home

Nazywam się Kasia Bobocińska i od 2008 staram się dzielić tutaj moimi pasjami i zainteresowaniami. Dziękuję że odwiedził(a)eś CONCHITA HOME. Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią w komentarzu

1 komentarz:

Dziękuję, że tu jesteś ♥♥♥ Każdy komentarz jest dla mnie bezcenny, bo pokazuje, że warto robić to co robię ❣