Sklep w Amsterdamie

Są takie miejsca w których po prostu chce się przebywać. Jestem pewna że gdyby takie miejsce powstało w Warszawie na pewno bym tam wstąpiła i nie ważne co by sprzedawano tam i jakie byłyby ceny. Chciałabym obejrzeć te wnętrza z bliska. Zapraszam Was do obejrzenia sklepu SUKHA w Amsterdamie:

sklep sukha

Pod marką Sukha znajduje się wiele marek które zostały bardzo starannie wybrane:

SUKHA-1013-copySUKHA-1017-copySUKHA-1015-copySUKHA-1005-copy

Sukha w sanskrycie oznacza szczęście, ja jestem szczęśliwa jak patrzę na coś tak pięknego.

SUKHA-0913-copySUKHA-0901-copy

To niezwykłe miejsce pokazuje jak stworzyć sklep, który na długi czas zapadnie w pamięć klientów. Towar jest ważny, ale to właśnie sposób prezentacji sprawia czy odwiedzimy dane miejsce. Dobra energia, która płynie z tego sklepu powoduje, że chcemy tu wrócić. Wystarczy przeczytać to co napisałam na wstępie, weszłabym tutaj bez względu co byłoby tu sprzedawane.

SUKHA-0933-copy

SUKHA-0937-copySUKHA-0955-copySUKHA-0981-copySUKHA-1028-copySUKHA-0999-copySUKHA-0996-copy

To niezwykłe miejsce prowadzone jest przez Irene Martens, która stworzyła wiele przedmiotów sprzedawanych w sklepie. SUKHA-0973-copy

Ten segment jakim jest projektowanie wnętrz publicznych, jakimi są sklepy, ciągle się u nas rozwija. Coraz więcej firm dostrzega w tym potencjał. Coraz więcej wnętrz zaprojektowanych jest tak, aby robić na nas wrażenie. Pokazywałam jakiś czas temu bar Śródmieście, który jest świetnym przykładem na to ze zaczyna nam zależeć na pięknie zaprojektowanym wnętrzu użytkowym.

SUKHA-1068-copy

SUKHA-1071-copy

 

 

SUKHA-1063-copy

SUKHA-1087-copySUKHA-0899-copy

SUKHA-1066-copy

źródło: Paulina Arcklin

A czy na Was zrobiło wrażenie to wnętrze? Czy zajrzelibyście tam gdybyście akurat znajdowali się w Amsterdamie lub gdy taki sklep powstałby w Polsce?

Conchita Home

Nazywam się Kasia Bobocińska i od 2008 staram się dzielić tutaj moimi pasjami i zainteresowaniami. Dziękuję że odwiedził(a)eś CONCHITA HOME. Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią w komentarzu

1 komentarz:

  1. Muszę przyznać, ze własnie za to uwielbiam holenderski design. Za wirafinowanie i minimalizm połączony z surowością i naturalnością. Chetnie do takich sklepów tutaj zaglądam.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś ♥♥♥ Każdy komentarz jest dla mnie bezcenny, bo pokazuje, że warto robić to co robię ❣