Niezwykły stół Granda

Lubię takie chwile, kiedy mogę pochwalić się czymś nowym co właśnie odkryłam. Niedawno pokazywałam Wam całe mnóstwo białych stołów, ale wśród tych inspiracji nie znalazłam nic tak stylowego, nowoczesnego i funkcjonalnego. Kiedy ma się dużą przestrzeń do zagospodarowania to wybór odpowiedniego stołu do jadalni nie stanowi problemu. Jeśli jednak przestrzeń jest ograniczona a liczba gości, którzy będą przy tym stole ucztować, dość spora pojawia się problem. Problem, na który ktoś znalazł rozwiązanie. Przedstawiam Wam stół Granda:

granda1

Dlaczego stół Granda jest taki niezwykły? Ponieważ nie zajmuje dużo miejsca (złożony ma wymiary 90 x 46 cm) i na co dzień może pełnić funkcję konsolki,  małego stolika dla jednej lub dwóch osób, lub prześlicznej białej toaletki.

granda3granda2

Kiedy przejdzie świąteczny dzień a zaproszeni goście pukają do drzwi możemy rozłożyć stół. Maksymalnie może być długi na 296 cm, jednak używając odpowiedniej liczby zdejmowanych blatów, możemy dowolnie dostosowywać jego długość do liczby gości.

granda8

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o tym niezwykłym stole zajrzyjcie tutaj (możecie tam obejrzeć film o transformacji tego mebla) a tutaj możecie go kupić.

DSC08213granda6

Stół Granda to unikalny produkt firmy Meble Folds, której przyświeca jakże trafne hasło: uwolnij przestrzeń! Nic więc dziwnego, że produkowane przez nich meble mają być z założenia nie tylko piękne, ale także bardzo funkcjonalne, aby można nimi dowolnie kształtować przestrzeń.

znak FOLDS

Początki firmy to meble, które właściciele tworzyli dla siebie, później obdarowywali nimi znajomych a ogólny entuzjazm i uznanie podsunęły im pomysł na produkcję mebli dla szerszego grona odbiorców. Firmę, która powstała 3 lata temu w Warszawie, tworzy trzech młodych ludzi a stół Granda, który jest moim dzisiejszym bohaterem został zaprojektowany przez jednego z nich – projektanta Jakuba Sara. Brawo Panie Jakubie.

granda7

Będę przyglądać się unikalnym projektom firmy z 3 powodów: po pierwsze problem małej przestrzeni do zagospodarowania nie jest mi obcy, po drugie chwalmy to co polskie i po trzecie lubię polski design w najlepszym wydaniu, inspirujący, zaskakujący, piękny w formie i przede wszystkim funkcjonalny! 

granda9

Conchita Home

Nazywam się Kasia Bobocińska i od 2008 staram się dzielić tutaj moimi pasjami i zainteresowaniami. Dziękuję że odwiedził(a)eś CONCHITA HOME. Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią w komentarzu

2 komentarze:

  1. Niezły jest ;-). Szczególnie ta wizyta gości mnie do niego przekonała. Buziaki i dobrego dnia dla Ciebie ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. super:))))) jaka cena takiego cuda??

    buziaki słodziaki przesyłam :))

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś ♥♥♥ Każdy komentarz jest dla mnie bezcenny, bo pokazuje, że warto robić to co robię ❣