Tydzień pomarańczowy

Kochani zgodnie z obietnicą, że ostatni tydzień miesiąca będzie tygodniem kolorów chciałabym zaprosić Was do zabawy i publikacji postów o wnętrzach w kolorze pomarańczowym. Tak jak pisałam wcześniej blogerki kulinarne mają swoje tygodnie smaków poświęcone jednemu produktowi a my mamy tygodnie kolorów. W tym tygodniu kolor wybraliście sami biorąc udział w ankiecie. Daliście mi zadanie niełatwe bo kolor pomarańczowy nie jest top trend w tym roku. Zaczęłam już szperać w starych magazynach wnętrzarskich i może coś znajdę. Głosować na kolory nadal możecie w końcu trzeba coś wybrać na ostatni tydzień marca. Zabawa zaczyna się w piątek.

tydzień POMARAŃCZOWY

Zasady są proste.

1. Tydzień trwa od piątku 21.02 do piątku 28.02

2. Wystarczy zamieścić post dotyczący koloru pomarańczowego we wnętrzach i zamieścić w nim to zdjęcie, podpięte linkiem do mojego dzisiejszego posta.

3.  W komentarzach do dzisiejszego posta wkleić link do Waszego artykułu. Zebranie linków w jednym miejscu ułatwi mi podsumowanie.

ankieta

A ja moi drodzy wciąż zachodzę w głowę skąd taki wybór?

Conchita Home

Nazywam się Kasia Bobocińska i od 2008 staram się dzielić tutaj moimi pasjami i zainteresowaniami. Dziękuję że odwiedził(a)eś CONCHITA HOME. Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią w komentarzu

5 komentarzy:

 1. Też zadałam sobie to pytanie, skąd pomarańczowy? :) Niestety jedynie w odcieniach pomarańczy zaliczyć mogę u siebie cegłę. Zabawa wydaje się świetna! Poczekam na inny kolor:)

  OdpowiedzUsuń
 2. W pełni Cię rozumem. Choć z drugiej strony to niezłe wyzwanie. Wykreować 7 postów o kolorze pomarańczowym nie będzie łatwo. A sama liczyłam na kolor biały, albo niebieski. Zachęcam do głosowania to może w przyszłym miesiącu będzie coś bardziej na czasie.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja doskonale rozumiem skąd pomarańczowy - w szczególności w połączeniu z odcieniami niebieskiego :) i o tym u mnie właśnie dzisiaj http://www.caseofstyle.com/2014/02/pomarancz-i-bekit-poaczenie-soczyscie.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Miało być pomarańczowo i jest. Proszę bardzo! http://www.finchathome.pl/?p=801

  OdpowiedzUsuń
 5. To ja na pomarańczowy tydzień proponuje wpis o pomarańczowej lodówce. Kiedyś o takiej marzyłam, i na marzeniach niestety zostało.
  http://memyhouseand.blogspot.com/2014/02/lodowka-w-kolorze-pomaranczy.html
  Świetna zabawa z kolorami.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś ♥♥♥ Każdy komentarz jest dla mnie bezcenny, bo pokazuje, że warto robić to co robię ❣