Reklama

Są wszędzie. Nie da się ich uniknąć. Niektóre zdjęcia wykorzystane w reklamach zastąpią niepotrzebne słowa. Ostatnio podziwiam te znalezione w obcojęzycznej prasie. Ta szczególnie utkwiła mi w pamięci. Za pomocą prostego obrazu utwierdziła mnie w przekonaniu, że do kuchni przyda mi się bateria z mieszaczem.


W anglojęzycznych magazynach wnętrzarskich znalazłam fajną kampanię reklamową. Firma Armstrong wykorzystała w swoich reklamach ikony amerykańskiego kina, świata mustyki i nie tylko. Miło się na to patrzy.

Źródło: armstrong

Katharine Hepburn

armstrong 4

 

Judy Garland


Louis Armstrong

Gilda Radner

Dean Martin

James Dean

Marlon Brando

Lucille Ball

A oto moje motto: “A good home must be made, not bought”. Myślę, że niejedna z Was mogłaby się pod nią podpisać.


No i ostatnia reklama zaczerpnięta z prasy. Tym razem firmy Kohler. Przykuwa wzrok.

W ostatnim wrześniowym wydaniu „Country Living” znalazłam fajny przepis na poduszkę. Wykorzystując starą (lub nową) koszulę można zrobić fajną dekorację. Przepis można znaleźć tutaj.


Conchita Home

Nazywam się Kasia Bobocińska i od 2008 staram się dzielić tutaj moimi pasjami i zainteresowaniami. Dziękuję że odwiedził(a)eś CONCHITA HOME. Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią w komentarzu

3 komentarze:

 1. Reklamy fajne ale motto to jest to!
  Wiesz, widząc powoli na to co się "rodzi w bólach" w naszym mieszkaniu - jak tak patrzą na pracę rąk własnych to muszą przyznać, że może i czasem nie równo, może nie do końca "fachowo" ale i tak duma rozpiera... To zupełnie inaczej niż jak bym kupiła takiego "gotowca". Człowiek od razu czuje są emocjonalnie związany z miejscem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, tak... ile własnej pracy, potu i łez ... aby marzenie się ziściło. Co racja to racja, te rzeczy wykonane samodzielnie mimo że nie do końca "fachowe" podobają mi się najbardziej :) Pozdrawiam...nadajemy na tej samej fali :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No właśnie - a pro po remontu to jak tam Wasze podłogi??

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś ♥♥♥ Każdy komentarz jest dla mnie bezcenny, bo pokazuje, że warto robić to co robię ❣