ps. bateria kuchenna

Znalazłam najtańszą chyba na rynku baterię kuchenną z mieszaczem. Bardzo chciałam żeby bateria kuchenna nie miała kurków, żeby posiadała najprostszy w obsłudze, najszybszy dostęp do wody. Po prostu odzwyczaiłam się trochę od używania typowych kurków. Zaakceptuje je jednak w innych pomieszczeniach. W kuchni ma być mieszacz, czyli po mojemu wajcha :)

Tak jak wspomniałam najtańszy mieszacz jest do kupienia na allegro za 549zł, firmy Olympia. Wygląda całkiem przyzwoicie i już miałam się na nią zdecydować gdzyby6 nie ogólne poruszenie w domu zrzutka i podążanie za marzeniem….ale o tym później, żeby nie zapeszyć.

 

 

A oto kilka baterii firmy Copper House. Zwróciłam na nie uwagę ze względu na nietypowe kolory. Prezentowana poniżej bateria można zamówić na stronie copperhouse.pl za 850 zł. W odpowiedzi na pytanie 13tki można ją kupić w kolorze oiled rubbed bronze.

Conchita Home

Nazywam się Kasia Bobocińska i od 2008 staram się dzielić tutaj moimi pasjami i zainteresowaniami. Dziękuję że odwiedził(a)eś CONCHITA HOME. Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią w komentarzu

5 komentarzy:

 1. Bardzo bardzo zachęcające te dwie ostatnie baterie z naciskiem nawet na środkowa :) Dziękuję Ci bardzo. Cena jednak nadal zwala z nóg ciekawam czy jakość idzie z nią w parze pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jenym, ta czarna jest super!
  Już zaczynam odkładać pieniądze!

  OdpowiedzUsuń
 3. czarna jest super po prostu, od razu wpadła mi w oko

  OdpowiedzUsuń
 4. na co się zdecydowałaś w końcu? Sprawdź baterie kuchenneRoca, naprawdę polecam baterię Verona!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś ♥♥♥ Każdy komentarz jest dla mnie bezcenny, bo pokazuje, że warto robić to co robię ❣