ps. bateria kuchenna

ps. bateria kuchenna

Znalazłam najtańszą chyba na rynku baterię kuchenną z mieszaczem. Bardzo chciałam żeby bateria kuchenna nie miała kurków, żeby posiadała najprostszy w obsłudze, najszybszy dostęp do wody. Po prostu odzwyczaiłam się trochę od używania typowych kurków. Zaakceptuje je jednak w innych pomieszczeniach. W kuchni ma być mieszacz, czyli po mojemu wajcha 🙂 Tak jak wspomniałam najtańszy mieszacz jest do kupienia na allegro za 549zł, firmy Olympia. Wygląda całkiem przyzwoicie i już miałam się na nią zdecydować gdzyby6 nie ogólne poruszenie w domu zrzutka i podążanie za marzeniem….ale o tym później, żeby nie zapeszyć.

 

 

A oto kilka baterii firmy Copper House. Zwróciłam na nie uwagę ze względu na nietypowe kolory. Prezentowana poniżej bateria można zamówić na stronie copperhouse.pl za 850 zł. W odpowiedzi na pytanie 13tki można ją kupić w kolorze oiled rubbed bronze.

Udostępnij

  • Bardzo bardzo zachęcające te dwie ostatnie baterie z naciskiem nawet na środkowa 🙂 Dziękuję Ci bardzo. Cena jednak nadal zwala z nóg ciekawam czy jakość idzie z nią w parze pozdrawiam

  • wspaniale i niepowtarzalne 🙂

  • Jenym, ta czarna jest super!
    Już zaczynam odkładać pieniądze!

  • czarna jest super po prostu, od razu wpadła mi w oko

  • Anonimowy

    na co się zdecydowałaś w końcu? Sprawdź baterie kuchenneRoca, naprawdę polecam baterię Verona!