Jej świat

Niedawno dzięki jednej z komentujących mój blog osób trafiłam w miejsce stworzone tylko dla kobiet. Portal „Jej świat” składa się z sieci blogów przeznaczonych dla płci pięknej. Jest blog o modzie, gadżetach przydatnych każdej kobiecie, poradach dotyczących urody, zdrowia, kuchni, dzieciach, oraz o tematach związanych z kobiecym psyche. Każdego dnia na każdym z blogów zamieszczanych jest 5 artykułów często zaczerpniętych z innych blogów o danej tematyce.

Mnie temat zainteresował ze względu na to że portal planował również stworzenie bloga dotyczącego domu i designu. Niestety został on odłożony w czasie i na razie autorzy portalu starają się wypromować istniejące 7 blogów. Szkoda, ale może wkrótce się to zmieni.

 

 

Właśnie ruszyłam z odnawianiem starych krzeseł, które kupiłam z pół roku temu. Stały sobie w jednym z niewykończonych pokoi w domu rodziców … i stały by tak dalej, ale powstały plany na zagospodarowani tego miejsca…więc musze zabrać się za prace, które porozpoczynałam a z braku czasu nie dokończyłam. Jestem typem zdobywcy…upolowałam coś…mam bezpiecznie zamknięte w pokoju…jest moje…mogę iść polować dalej! Brak jakielkolwiek konsekwencji! Domownicy powiedzieli: Dość!!!!Na allegro znalazłam producenta tralek, dlatego dzsiejszy dzień rozpoczęłam od upiłowania jednej i wysłania do niego. Obiecał zrobic mi identyczne.


Dzięki nieocenionej pomocy Bestyjeczki z Urządzamy dom w starym stylu zakupiłam odpowiedni asortyment, w tym płyn do czyszczenia mosiądzu. Dzięki niej dotarłam również do pani, która na allegro handluje skórami, które idealnie będą się nadawać na pokrycie mebla! Tak jak napisałam na jej blogu jest ona dla mnie alfą i omegą w dziedzinie renowacji mebli.


Conchita Home

Nazywam się Kasia Bobocińska i od 2008 staram się dzielić tutaj moimi pasjami i zainteresowaniami. Dziękuję że odwiedził(a)eś CONCHITA HOME. Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią w komentarzu

2 komentarze:

  1. Piękne krzesła! Jestem bardzo ciekawa efektu po renowacji - i życzę powodzenia w tej dziedzinie :)

    Pozdrowienia

    OdpowiedzUsuń
  2. Będę kibicować i dopingować :-) Bardzo fajne te krzesełka. Sama też gromadzę mnóstwo rupieci "na potem" i rodzina też stuka się w czoło...ale ja swoje wiem.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś ♥♥♥ Każdy komentarz jest dla mnie bezcenny, bo pokazuje, że warto robić to co robię ❣