(Za)Lany poniedziałek…..

O 13 dzwoni sąsiadka:

- Dzień dobry Pani. Musi Pani natychmiast przyjechać. Mój sufit w klozecie przecieka. Zalewa mnie Pani!.

- To niemożliwe. Tam nie ma co przeciekać. Nie mamy podłączonego klozetu.

Telefon do glazurnika.

- Proszę pana, sąsiadka skarży się z e jest zalewana. Czy jest pan w mieszkaniu?

- Nie. Ostatni raz byłem w poniedziałek. Zamontowałem kran w kuchni, ale w klozecie nic nie zmieniałem. Może to ze względu na to ze odkręciłem dopływ wody.

Dzwonię do męża. Szybka akcja. Zwalnia się z pracy. Jedzie do mieszkania. Przecieka spłuczka, która dopiero, co została zainstalowana, zabudowana gipsokartonem i obudowana płytkami. To nie koniec „radosnych” wiadomości. Na drzwiach wisi kartka od STOEN „Właśnie odłączyliśmy państwu prąd”. Jak to możliwe??Nie mieliśmy żadnych ponagleń! Okazało się, że rachunki przysyłane były w formie listów poleconych na zamarłą prawie rok temu babcię. Bilans dnia. Oprócz gigantycznego rachunku za prąd z dodatkowa opłatą (100zł za podłączenie prądu) czeka nas jeszcze demontaż nowo położonej glazury!! A mój R. mówi, że 3 razy sprawdzał szczelność spłuczki przed zabudową! Pasmo nieszczęść mam nadzieję, że skończy się wkrótce. Podobno chodzą parami.

Tak był w środę. Tymczasem wczoraj kupiliśmy wreszcie umywalkę. W końcu wybraliśmy umywalkę nablatową firmy Hybner. W zestawieniu ze stolikiem prezentuje się całkiem nieźle.


Conchita Home

Nazywam się Kasia Bobocińska i od 2008 staram się dzielić tutaj moimi pasjami i zainteresowaniami. Dziękuję że odwiedził(a)eś CONCHITA HOME. Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią w komentarzu

5 komentarzy:

 1. Witaj :)
  Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa :) Już wyjaśniam.. Swoją skrzynkę malowałam farbą akrylową firmy "Amsterdam" - do kupienia w EMPiK. Tubka 120 ml, więc duża i na długo wystarcza. Kolor szary, a na to podmalowałam białym (takim prawie suchym pędzlem).
  Pozdrawiam serdecznie i idę się rozejrzeć u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj...no to nie miałaś za ciekawego dnia,pozdrawiam serdecznie i życzę mimo wszystko Wesołych Świąt i może takiego bardziej suchego dyngusa ;).

  OdpowiedzUsuń
 3. Elle dziękuję bardzo za podpowiedź. Pozdrawiam dziewczyny i Wesołych Świat życzę! Oby były spokojne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna umywalka :-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny jes twój blog , bardzo piekny ,,, pozdrawiam serdecznie

  Dagmara

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś ♥♥♥ Każdy komentarz jest dla mnie bezcenny, bo pokazuje, że warto robić to co robię ❣