Biblioteka

Ach, co za biblioteka! Tym razem sfotografował ją Paul Ryan-Goff. Piękne surowe wnętrza!


Wiecie, że według danych z rynku nieruchomości mieszkańcy dużych miast kupują przede wszystkim stare domy do wyremontowania. Może to sposób na kryzys. Wcale się nie dziwię, w końcu zawsze marzyłam o wyremontowaniu starego dworku. Teraz nabieram wprawy remontując mieszkanie. Już, kiedy byłam małą dziewczynka i przyjeżdżałam w odwiedziny do babci, która mieszka w Warszawie na Pradze Południe, naprzeciwko przystanku, na którym czekaliśmy na autobus, stał opuszczony, zrujnowany dworek. Zawsze marzyłam, że jak będę duża to go odkupie. Już go nie ma. Na jego miejscu stanął ten blok:

Cała pociecha, że inny zabytkowy budynek z ulicy Zamienieckiej 34 wciąż stoi. Wprawdzie o nim nie marzyłam, ale ciesz się, że ocalał.


No i jeszcze jedno zdjęcie. Niestety kiepskiej, jakości bo zaczerpnięte ze strony Redcover. Chciałam pokazać, że moja wanna nie jest najgorsza, bo jest jeszcze przed remontem a tu mamy wykorzystana nie do końca wyremontowana wannę, jako element dekoracyjny!
Follow on Bloglovin

Conchita Home

Nazywam się Kasia Bobocińska i od 2008 staram się dzielić tutaj moimi pasjami i zainteresowaniami. Dziękuję że odwiedził(a)eś CONCHITA HOME. Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią w komentarzu

2 komentarze:

 1. Rzeczywiscie biblioteka super - przestronna i jasna, marzenie:).
  A pomysl na wykorzystanie takiej nie do konca odnowionej wanny tez bardzo ciekawy;).
  Pozdrowienia:).

  OdpowiedzUsuń
 2. O matko, nie mogę wprost napatrzeć się na te zdjęcia!!!! Cudo!!!!!
  Wanna też fajnie wygląda, ale to tylko w takich starych domach z klimatem i duszą.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś ♥♥♥ Każdy komentarz jest dla mnie bezcenny, bo pokazuje, że warto robić to co robię ❣