Świątecznie….

Świątecznie....
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Życzę wszystkim odwiedzającym mój blog spokojnych, radosnych pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Podwójne życzenia dla przyszłych mam, które w przyszłym roku dostąpią cudu narodzin!Ostatnio zaniedbałam trochę mój blog. Mam jednak usprawiedliwienie. Próbowałam stworzyć jak najwięcej własnoręcznie wykonanych dodatków do prezentów. Oto kilka z nich:

Zdjęć choinki nie zamieszczam bo jest to dzieło taty, który nie dał się namówić na zmiany i zawiesił na niej dokładnie wszystko co od lat składuje się w starej walizce. Choinka była kolorowa, była bo w nocy się przewróciła! Dobrze że nie zrobiła zwarcia!

A i jeszcze jedno życzenie! Oby w Nowym Roku starczyło nam czasu na zrealizowanie jak największej ilości pomysłów, które siedzą w naszej głowie!
Udostępnij

 • Dziękuję za życzenia podwójne 😀 przekazałam maluszkowi!
  Wieszaczki cudne,na pewno sprawią radość osobą obdarowanym.
  Tobie życzę Wesołych świąt a w nowym roku,pomyślnego dokończenia remontu!

 • Ładne wieszaki, zwłaszcza środkowy:)
  Przygoda z choinką pewnie będzie corocznie wspominana:)))Z Twojego postu wnioskuje, ze nie żałujesz, ze sie przewróciła, bo pewnie ozdobiłabyś ją zupełnie inaczej:) bedzie więc moze w przyszłym roku pretekst do zmiany aranżacji skoro są straty w ozdobach:))).
  Dziękuję za życzenia. A Tobie życze bezproblemowych remontów, ich jak narychlejszego zakonczenia, wspaniałych, radosnych Świąt w gronie najbliższych!
  Pozdrawiam serdecznie

 • Ita

  Wesołych świąt!!!
  Pięknie ozdobione wieszaki ,ktoś będzie miał radochę!
  Życzę spełnienia wszystkich marzeń i pomyślnego zakończenia remontów!

 • szczęśliwego nowego roku!:)

 • A ja z Życzeniami na Nowy Rok,obyś zawsze miała tak dobry humor jak do tej pory:)Wszystkiego dobrego:)
  pozdrawiam

 • Piękne wieszaczki 🙂 wszystkiego dobrego w Nowym Roku 🙂