Świątecznie....

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Życzę wszystkim odwiedzającym mój blog spokojnych, radosnych pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia. Podwójne życzenia dla przyszłych mam, które w przyszłym roku dostąpią cudu narodzin!Ostatnio zaniedbałam trochę mój blog. Mam jednak usprawiedliwienie. Próbowałam stworzyć jak najwięcej własnoręcznie wykonanych dodatków do prezentów. Oto kilka z nich:Zdjęć choinki nie zamieszczam bo jest to dzieło taty, który nie dał się namówić na zmiany i zawiesił na niej dokładnie wszystko co od lat składuje się w starej walizce. Choinka była kolorowa, była bo w nocy się przewróciła! Dobrze że nie zrobiła zwarcia!
A i jeszcze jedno życzenie! Oby w Nowym Roku starczyło nam czasu na zrealizowanie jak największej ilości pomysłów, które siedzą w naszej głowie!

Conchita Home

Nazywam się Kasia Bobocińska i od 2008 staram się dzielić tutaj moimi pasjami i zainteresowaniami. Dziękuję że odwiedził(a)eś CONCHITA HOME. Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią w komentarzu

6 komentarzy:

 1. Dziękuję za życzenia podwójne :D przekazałam maluszkowi!
  Wieszaczki cudne,na pewno sprawią radość osobą obdarowanym.
  Tobie życzę Wesołych świąt a w nowym roku,pomyślnego dokończenia remontu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładne wieszaki, zwłaszcza środkowy:)
  Przygoda z choinką pewnie będzie corocznie wspominana:)))Z Twojego postu wnioskuje, ze nie żałujesz, ze sie przewróciła, bo pewnie ozdobiłabyś ją zupełnie inaczej:) bedzie więc moze w przyszłym roku pretekst do zmiany aranżacji skoro są straty w ozdobach:))).
  Dziękuję za życzenia. A Tobie życze bezproblemowych remontów, ich jak narychlejszego zakonczenia, wspaniałych, radosnych Świąt w gronie najbliższych!
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych świąt!!!
  Pięknie ozdobione wieszaki ,ktoś będzie miał radochę!
  Życzę spełnienia wszystkich marzeń i pomyślnego zakończenia remontów!

  OdpowiedzUsuń
 4. szczęśliwego nowego roku!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja z Życzeniami na Nowy Rok,obyś zawsze miała tak dobry humor jak do tej pory:)Wszystkiego dobrego:)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne wieszaczki :) wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś ♥♥♥ Każdy komentarz jest dla mnie bezcenny, bo pokazuje, że warto robić to co robię ❣