Ogień i lód...

Dzisiejsze przedpołudnie spędziłam na porządkowaniu starych gazet. Czas najwyższy pozbyć się magazynów sprzed kilku lat, które zalegały w domu na ogromnej stercie. Oczywiście przed wyrzuceniem każde czasopismo zostało jeszcze raz przejrzane a inspirujące strony (np. z przepisami kulinarnymi ) - wyrwane. W jednej z gazet znalazłam artykuł o genialnych fotografach i ich pracach. Kilka zdjęć zrobiło na mnie ogromne wrażenie, bo to prawdziwe arcydzieła.

Dwa pierwsze zdjęcia pochodzą z kalendarza Pirelli i jest na nich zachwycająca Nadja Auermann:

Inne zdjęcia z kalendarza Pirelli z 1995 roku:

Sante D’Orazio to artysta o ugruntowanej pozycji. W swojej karierze fotografował m.in. Naomi Campbell, Kate Moss i jak twierdzi :”W swojej karierze fotografowałem już chyba wszystkich, którzy się liczą. Jeśli chodzi o obiekt sesji, to ja go nie szukam. Przebieram jedynie wśród gwiazd, które same do mnie się zgłosiły.”

Helena Christensen w obiektywie Sante D’Orazio:

Bajeczna Anne Leibovitz przedstawia Disney’a:

Inne zdjęcia Anne:

Zaskakujący, szokujący David Lachapelle ukazuje prawdziwe sławy w krzywym zwierciadle. Fotografik uważa że świat ludzi znanych jest pełen nieuczciwych gierek, seksu i narkotyków.

I jeszcze kilka pięknych zdjęć:

Naomi Campbell

Nadja Auermann

Conchita Home

Nazywam się Kasia Bobocińska i od 2008 staram się dzielić tutaj moimi pasjami i zainteresowaniami. Dziękuję że odwiedził(a)eś CONCHITA HOME. Będzie mi bardzo miło jeśli podzielisz się ze mną swoją opinią w komentarzu

4 komentarze:

 1. no nie;)!toż to moje ulubione zdjęcia,te z Pirellego-pierwsze i czwarte od góry. To pierwsze miałam niegdyś jako tapetę w kompie,uwielbiam je:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiscie piekne zdiecia!Jak ida postepy remontowe?Mam nadzieje, ze bez wiekszych problemow:-)Usciski.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli chodzi o remont prace ruszyły z kopyta! Jestem dobrej myśli... uwierzyłam że może się udać i to dało mi energię do pracy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie bardzo ciekawe, większość piękna! A mi się najbardziej podoba ta pani z przenośną kołderką - kiedy chce łup! na podłogę i spać...

  Mi to się wszystko z jednym kojarzy ostatnio - niedobór snu tragiczny!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję, że tu jesteś ♥♥♥ Każdy komentarz jest dla mnie bezcenny, bo pokazuje, że warto robić to co robię ❣